• 15 دى 1397 - 16:11

شهردار اصفهان ابزارهای ارتباطی با شهروندان را تشريح كرد

پیگیری ویژه مشکلات مناطق اصفهان با حضور در بین مردم

شهردار اصفهان گفت: از این ماه با اعلام قبلي به مناطق شهر اصفهان خواهیم رفت تا اگر مردم مشکلاتی دارند مطرح كرده و مورد پیگیری ویژه قرار گیرد.  

قدرت الله نوروزی در ارتباط زنده تلفنی با برنامه رادیویی "سلام اصفهان" با اشاره به اینکه هر جا مشکلات شهر اصفهان نیاز به پیگیری ویژه داشته باشد در فرآیند اقدام قرار می گیرد، اظهار کرد: هر هفته با منتخبان مردم از گروه ها و اصناف مختلف در قالب سلسله نشست های "اصفهان فردا" گفت و گو دارم و از این طریق با بخشی از دغدغه های شهروندان بیشتر آشنا می شوم.  

وی همچنین به طرح مشکلات شهروندان از طریق وب سایت شهردار اصفهان به آدرس Isfahan.ir نیز اشاره کرد و گفت: بنده شخصا از این طریق در جريان مشکلات مردم قرار مي گيرم و در جهت بررسی و رفع آنها با كمك همکاران اقدام می کنم.

شهردار اصفهان تصریح کرد: همچنین برای گفت و گوی چهره به چهره با مردم در همه مناطق شهرداری اصفهان به صورت سرزده یا از قبل اعلام شده حضور پیدا می کنم تا سخنان شهروندان را بشنوم.

وی با بیان اینکه از این ماه به صورت از قبل اعلام شده به مناطق خواهیم رفت تا اگر مردم مشکلاتی دارند مطرح شده و مورد پیگیری ویژه قرار گیرد، گفت: سامانه تلفنی 137 شهرداری نیز مشکلات مردم را دریافت می کند که بنده از طریق این سامانه نیز در جریان مشکلات مردم قرار می گیرم و با تلاش بخش های مختلف شهرداری آنها را گره گشایی می کنیم.  

نوروزی افزود: سامانه تلفنی 137 به جز دریافت مشکلات، یک صندوق صوتی هم دارد که مردم می توانند، نقطه نظرات و پیشنهادهاي خود را از اين طريق مطرح کنند. من هم پیام های مردم را دنبال مي كنم و در مجموع همه ابزارهای ارتباط با مردم ایجاد شده است تا پاسخگو باشیم. اين ارتباط دو سويه با شهروندان براي من به عنوان خادم مردم در شهرداري داراي اهميت ويژه اي است و خوشحاليم كه زمينه مشاركت شهروندان وجود دارد.  

وی اضافه کرد: از اوایل حضور من در شهرداری اصفهان، 7 هزار تاکسیران که در سال های اخیر تاکسیمتر خریداری کرده بودند، اعلام کردند که با خرید این تاکسیمترها به آنها اجحاف شده است. از اين رو تصمیم گرفتیم در مرحله اول بسته حمايتی براي آن ها در نظر گرفته شود. در اين راستا 14 هزار حلقه لاستیک، روغن موتور و فیلتر هوا به صورت رایگان با هزینه سه میلیارد و 400 میلیون تومان از سوی شهرداری برای هفت هزار راننده تاکسی خریداری شده و در اختيار آنان قرار مي گيرد تا اين قشر كه از شريف ترين قشرها هستند بتوانند هرچه بهتر به شهروندان خدمت كنند.