• 19 مهر 1399 - 10:37

همواره خود را مطالبه گر حقابه محیط زیستی و حفظ زیست بوم زاینده رود می دانم/ کارکنان آرامستان ها در خاموشی خدمت می کنند

شهردار اصفهان با اشاره به روز گرامیداشت زاینده رود گفت: زاینده رود ریشه درخت تنومند تمدن ایران در مرکز است و امیدواریم آن را از سراب تا پایاب زنده و جاری ببینیم.

قدرت اله نوروزی در ارتباط زنده رادیویی با برنامه «سلام اصفهان» با تسلیت ایام عزاداری ماه صفر، رحلت پیامبر اسلام (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع) اظهار کرد: همچنین درگذشت استاد شجریان را به همه علاقمندان و هنرمندان تسلیت می گویم.  

وی با اشاره به روز زاینده رود نیز گفت: بر اساس اعلام فعالان مدنی 18 مهر روز زاینده رود است؛ این رودخانه میراثی طبیعی برای نه تنها یک شهر بلکه برای همه مردم ایران است. به عنوان شهردار اصفهان همواره خود را مطالبه گر حقابه محیط زیستی و حفظ زیست بوم زاینده رود می دانم و تا جایی که مقدور بوده در این زمینه تلاش کردیم و به تلاش خود ادامه خواهیم داد.

وی افزود: به دلیل شرایط پیچیده کرونایی برنامه «هر یکشنبه یک افتتاح» این هفته به صورت بسیار محدود به افتتاح پروژه های عمرانی خدماتی در باغ رضوان اختصاص دارد.

نوروزی اضافه کرد: همکاران ما در سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان در شرایط خطرناکی به خدمات رسانی مشغول اند و این سازمان از اولین روزهای شیوع بیماری کرونا نسبت به تغسیل و تدفین بیماران کرونایی با رعایت همه نکات شرعی و بهداشتی اقدام کرده است. 

وی افزود: این همکاران خدمات زیادی را در خاموشی و به دور از چشم مردم انجام می دهند که از همه زحماتی که در چنین شرایطی کشیدند، قدردانی می کنم.