• 14 مهر 1397 - 16:13

طراحي هاي شهري بايد در راستاي احترام به حقوق كودكان باشد

شهردار اصفهان ضمن تبريك پيشاپيش ١۶ مهر ماه روز جهانی کودک به تمام کودکان ایران و جهان گفت: اصفهان از سوي يونيسف (صندوق كودكان سازمان ملل متحد) به عنوان شهر دوستدار كودك انتخاب شده و امیدواریم به زودی اصفهان به عنوان پایتخت شهرهای دوستدار کودک در ایران معرفی شود. 

دكتر قدرت الله نوروزي در برنامه راديويي سلام اصفهان تأكيد كرد: شهر و شهروندان باید به کودک فرصت ديده شدن و زندگی آرام بدهند و همه ما بايد در راستاي ارتقاء فرهنگی و پرورش فکری کودکان تلاش‌ كنيم.

وي ادامه داد: طراحي هاي شهري نيز بايد در راستای حضور کودکان و احترام به حقوق آنها باشد.

شهردار اصفهان اعلام كرد: فردا در جلسه علني شوراي شهر گزارشي از يك سال فعاليت مدیریت جدید شهری اصفهان ارايه خواهم داد.

وي همچنين در خصوص برگزاري سیزدهمین نشست مدیران سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری‌های کلان‌شهرهای کشور در اصفهان اظهار داشت: در اين نشست بر جلب مشارکت بخش خصوصی برای اجرای پروژه‌ها و رفع موانع قانونی و همکاری شهرداری‌ها در معرفی سرمایه‌گذارانی که علاقه مند سرمایه‌گذاری در اصفهان هستند، تاکید شد.

وي همچنين با اشاره به بازديد اخير خود از بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی جامع صنعت ساختمان اصفهان افزود: افزايش تعداد شرکت‌کنندگان اين نمايشگاه نسبت به سال گذشته و افزایش تنوع کالاهای ارایه شده در اين نمايشگاه، نشان دهنده امید به رونق ساخت و ساز، خرید و فروش و خروج از رکود بخش ساختمان است.