• 14 شهريور 1397 - 13:35

افزایش سه برابری سرعت کار در اجرای پروژه مرکز همایش‌های بین المللی

شهردار اصفهان گفت: سرعت کار در عملیات اجرای پروژه مرکز همایش‌های بین المللی سه برابر افزایش یافته است.

قدرت الله نوروزی در جلسه هماهنگی اجرای پروژه مرکز همایش‌های بین المللی اصفهان و پروژه میدان امام علی (ع) اظهار کرد: در ادامه جلسات سیاست‌گذاری و پیگیری پروژه‌های بزرگ شهر اصفهان به صورت منظم، در جلسه این هفته تأمین اعتبار و تجهیز سیستم حفاظت فیزیکی پروژه مرکز همایش‌ها بررسی شد.

وی با بیان اینکه بخش زیادی از دیون پیمانکاران مرکز همایش‌ها پرداخت شده است، افزود: طی پیگیری های انجام شده ظرف یک ماه گذشته به منظور سرعت بخشی در اجرای پروژه، ۲۵۰ نفر به نیروهای پیمانکاران افزوده شده است.   

شهردار اصفهان از افزایش سه برابری سرعت کار در عملیات اجرای پروژه نسبت به ماه‌های گذشته خبر داد و تصریح کرد: مدیریت شهری سعی دارد مرکز همایش‌ها را تا پایان سال ۹۸ به بهره برداری برساند.

وی با بیان اینکه زیرساخت‌های توسعه فضای سبز در پروژه مرکز همایش‌ها ایجاد شده است، ادامه داد: با هماهنگی آب منطقه‌ای و آبفا و بلافاصله بعد از تامین آب مرکز همایش ها، گونه‌های گیاهی مقاوم به کم‌آبی در این مرکز کاشته می‌شود.   

نوروزی با تاکید بر اینکه پروژه میدان امام علی (ع) دچار تحریم مردمی است، عنوان کرد: تحریم مردمی میدان امام علی (ع) باید شکسته شود در غیر این صورت کار برای آینده سخت می‌شود در این راستا باید تمام گره‌های پروژه میدان امام علی (ع) باز شود و مدیریت شهری به دنبال رفع موانع پیش روی این پروژه است.